x

Endişeleriniz, Endişelerimiz

Üstesinden gelmek için sürekli değişen ışık koşulları, kaplanacak geniş alanlar, yakalamak için bin detay, ödeme faturaları ile – şu anda, çevrenizi koruyan ve işinizi daha akıllı, gündüz ve gece çalıştıran gelişmiş gözetim teknolojilerine ihtiyacınız var.

Hikvision’da, sevdikleriniz, ortaklarınız ve müşterileriniz veya işletmeniz için güvenliğin aciliyetini her zaman hissetmenin ne anlama geldiğini biliyoruz. Bu endişeleri göz önünde bulundurarak, sizin için en yeni ürünleri sunmak için sürekli olarak önde gelen teknolojileri araştırıyor ve geliştiriyoruz.

Hikvision AcuSense

İnsanları ve araçları diğer hareketli hedeflerden ayırmak

Güvenlik duygusu en temel insani ihtiyaçlardan biridir, kişisel ve mülkiyet güvenliği de bu düşünceye entegre edilmiştir. İşte bu yüzden insanlar evlerine ve işletmelerine güvenlik sistemleri kuruyorlar.

Geleneksel sensör tabanlı alarm sistemlerine kıyasla, kameraları kullanan bir gözetim sisteminin çeşitli avantajları vardır: olayları gerçek zamanlı olarak izleme, bu olaylarla ilgili önemli verileri elde etme ve kolluk kuvvetleri için sağlam ve doğru kanıt sağlama yeteneği. AcuSense teknolojisi Hikvision’un popüler kameralarına ve video kayıt cihazlarına bir zeka dokunuşu ekleyerek, bu ürünleri erişilebilir ve akıllı bir güvenlik sistemi için mükemmel seçenek haline getiriyor!

Hikvision ColorVu

Günün 24 saati canlılık sunar renk Görüntüler
Hikvision ColorVu Kameraların düşük ışıkta ayrıntıları yakalama yeteneği, donanım teknolojilerindeki iki özel atılımdan kaynaklanmaktadır: gelişmiş lensler ve yüksek performanslı sensörler . Son derece karanlık senaryolar için ek bir ışıkla birleştiğinde, ColorVu kameralar ihtiyacınız olduğunda renkli ayrıntılarla video garanti eder.

AI

AI teknolojisi ve uygulamaları evrenimizi keşfedin

DarkFighterX

Keskinliği, parlaklığı ve renk ultra düşük ışıkta

4K

Daha iyi görüntü kalitesi ve daha zengin ayrıntılar vaat ediyor

Akıcı Akış

Canlı video yayınlarının akışkan olarak görüntülenmesini sağlama

Termal görüntüleme

Her türlü ışık ve hava koşulunda görüntü üretme

Kesintisiz Görüntü Dikişi

Mükemmel dikişli görüntülerle manzara oluşturma

PoC

Hem veriyi hem de gücü iletmek için tek bir koaksiyel kablo kullanma

H.265 +

Bant genişliğini ve depolamayı azaltır ve video kalitesini yüksek tutar

Doğrudan Akış

Video akışlarının doğrudan yazılmasını sağlama

Hizmet Olarak İzinsiz Giriş Doğrulaması

Gerçek zamanlı video ile alarmları doğrulama

Hizmet Olarak Video Gözetimi

Video tabanlı güvenlik sistemlerini bulutta barındırma

Etiketler
Benzer Konular